Přerušení provozu mateřské školy

11.03.2020 10:53

Ředitel školy přerušuje provoz Mateřské školy Hrušky  od středy  11.3.2020 do úterý 17.3.2020 z důvodu prevence nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID a provedení dezinsekce prostor mateřské školy kvůli výskytu svrabu. Přerušení provozu bylo projednáno se zřizovatelem školy.

Žádáme rodiče, aby z důvodu dlouhé inkubační doby u svrabu při výskytu jakýchkoli kožních problémů  kontaktovali odborného lékaře.

Rodiče dětí si mohou požádat  o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zažízení (školy).

Odkaz ke stažení zde :

tiskopis_osetrovne_skola.doc

tiskopis_ošetřovné.pdf

Tiskopis ve formátu pdf je nutno vypsat ručně, ve formátu doc možno na počítači. Vyplněný formulář zašlete mailem na zshrusky@volny.cz nebo doneste osobně do základní školy (možno vhodit do poštovní schránky). Vzhledem k situaci v MŠ (řešíme svrab) mne  prosím kontaktujte na čísle 723 371 613, tiskopis Vám potvrdím v nejbližším možném termínu.    

Pokud se situace nezmění, provoz školy bude obnoven ve  středu 18.3.2020.

Mgr. J.Mácka, řed. školy

—————

Zpět